Ogólne

A klasa Wrocław: Zaległości nadrobione, ważne zwycięstwo Jaksonowa, Sokół lepszy w meczu rezerw

2019-04-10 22:29:13

10 kwietnia wrocławska A klasa, a dokładniej grupy III oraz IV nadrobiły zaległości z pierwszej kolejki wiosny. Szczególnie ważny był wynik meczu grupy III, w którym występował walczący o utrzymanie Jaksonów.

Polonia Jaksonów musiała w środę stawić czoła Polonii z Bielan Wrocławskich, z którą jesienią przegrała 0:1. Druga z wymienionych Polonii, dzięki dwóm trafieniom niezawodnego Sienkiewicza oraz bramce Rasia wygrała z Bielanami 3:1 i bez względu na to, czy będzie walkower w meczu Bogdaszowic z Turem czy nie, Jaksonów na pewno jest nad strefą spadkową grupy III. Gola honorowego dla Bielan Wrocławskich strzelił Skrzypek, a przy stanie 1:1 ekipa trenera Obudzińskiego miała rzut karny, ale "jedenastkę" obronił Giełżecki.

W grupie IV 10 kwietnia naprzeciw siebie stanęły zespoły rezerw Gaci oraz Marcinkowic i tu również skończyło się na wyniku 3:1 dla gości. Sokół II do przerwy prowadził 1:0 dzięki trafieniu Myśkowa, po zmianie stron Woźniak oraz Rado podwyższyli na 3:0, na co Gać II odpowiedziała tylko bramką honorową. A już 14 kwietnia rezerwy Gaci czeka bardzo ważny i prawdopodobnie bardzo ciekawy mecz, ponieważ na taki zapowiada się ich wyjazdowy pojedynek z liderem z Marszowic.Wróć do listy aktualności