Ogólne

Jaksonów oraz Damianowo proszą o wsparcie finansowe.

2019-07-31 09:06:28

Kluby z najniższych lig szukają różnych form wsparcia finansowego, a coraz większą popularnością cieszy się portal Zrzutka.pl, za pośrednictwem którego każdy może wpłacić pieniądze na określony cel. Poniżej prośby klubów z Jaksonowa oraz Damianowa, proszących o pomoc w uzbieraniu kwot na sprzęt sportowy.

Klub TKS Polonia Jaksonów ogłasza zbiórkę środków na bramki piłkarskie oraz na poprawę Infrastruktury wokół boiska. Chcemy iść do przodu, aby myśleć o rozwoju i gonić inne lokalne społeczności postanowiliśmy zorganizować zrzutkę. Zakupione bramki pozwolą na podnieść standard treningów co przełoży że na lepszy wynik sportowy. Pozostała kwota zostanie wykorzystana na podniesienie standardu boiska które również kuleje. Mamy nadzieję że znają się ludzie dobrej woli którzy pomogą i sprawią że T.K.S będzie solidną marką w regionie. Każda złotówka jest dla nas ważna. Walczymy o lepsze jutro dla wszystkich.

https://zrzutka.pl/p2dkxm

Jesteśmy amatorskim Klubem Ks Damianowo występującym w B klasie. W tym roku obchodzimy swoje XX lecie istnienia. Z tej okazji chcemy godnie uczcić jubileusz i zagrać w wyjątkowych strojach, które prezentują się wspaniale. Mają one na sobie grafikę 3D z herbem klubu, napis 20 lecie, dwie gwiazdki symbolizujące dwa awanse do A klasy, datę powstania Klubu, czyli 2000 rok. Strojów łącznie jest 25 kompletów. Bardzo prosimy Was o wsparcie! Każda złotówka jest dla Nas wsparciem i przybliża nas do wymarzonych trykotòw! Z góry dziękujemy za każdą złotówkę :)

https://zrzutka.pl/9rz78kWróć do listy aktualności