Zagłębie II Lubin - 28.09.2019 16:00 Górnik II Zabrze
Ruch Chorzów - 28.09.2019 16:00 Miedź II Legnica
LZS Starowice Dolne - 28.09.2019 16:00 Gwarek Tarnowskie Góry
ROW 1964 Rybnk - 28.09.2019 16:00 WKS Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - 28.09.2019 16:00 Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać - 28.09.2019 16:00 Ślęza Wrocław
Polonia Bytom - 28.09.2019 16:00 Ruch Zdziewszowice
Rekord Bielsko-Biała - 28.09.2019 16:00 Rozwój Katowice
Falubaz Zielona Góra - 28.09.2019 17:00 Stal Brzeg
WKS Śląsk II Wrocław - 05.10.2019 15:00 Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry - 05.10.2019 15:00 Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdziewszowice - 05.10.2019 15:00 Falubaz Zielona Góra
Piast Żmigród - 05.10.2019 15:00 Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica - 05.10.2019 15:00 LZS Starowice Dolne
ROW 1964 Rybnk - 05.10.2019 15:00 Polonia Bytom
Rozwój Katowice - 05.10.2019 15:00 Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze - 05.10.2019 15:00 Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg - 05.10.2019 15:00 Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin - 12.10.2019 15:00 Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Chorzów - 12.10.2019 15:00 Ruch Zdziewszowice
Ślęza Wrocław - 12.10.2019 15:00 Rozwój Katowice
Falubaz Zielona Góra - 12.10.2019 15:00 ROW 1964 Rybnk
Pniówek Pawłowice Śląskie - 12.10.2019 15:00 Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać - 12.10.2019 15:00 Górnik II Zabrze
Polonia Bytom - 12.10.2019 15:00 WKS Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - 12.10.2019 15:00 Piast Żmigród
LZS Starowice Dolne - 12.10.2019 16:00 Stal Brzeg
WKS Śląsk II Wrocław - 19.10.2019 15:00 Rozwój Katowice
Gwarek Tarnowskie Góry - 19.10.2019 15:00 Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdziewszowice - 19.10.2019 15:00 LZS Starowice Dolne
Piast Żmigród - 19.10.2019 15:00 Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica - 19.10.2019 15:00 Zagłębie II Lubin
ROW 1964 Rybnk - 19.10.2019 15:00 Ruch Chorzów
Górnik II Zabrze - 19.10.2019 15:00 Ślęza Wrocław
Polonia Bytom - 19.10.2019 15:00 Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg - 19.10.2019 15:00 Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin - 26.10.2019 14:00 Stal Brzeg
Ruch Chorzów - 26.10.2019 14:00 Polonia Bytom
Ślęza Wrocław - 26.10.2019 14:00 Piast Żmigród
LZS Starowice Dolne - 26.10.2019 14:00 ROW 1964 Rybnk
Rozwój Katowice - 26.10.2019 14:00 Górnik II Zabrze
Falubaz Zielona Góra - 26.10.2019 14:00 WKS Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - 26.10.2019 14:00 Ruch Zdziewszowice
Foto-Higiena Gać - 26.10.2019 14:00 Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała - 26.10.2019 14:00 Miedź II Legnica
WKS Śląsk II Wrocław - 02.11.2019 14:00 Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry - 02.11.2019 14:00 Ślęza Wrocław
Ruch Zdziewszowice - 02.11.2019 14:00 Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród - 02.11.2019 14:00 Rozwój Katowice
Miedź II Legnica - 02.11.2019 14:00 Foto-Higiena Gać
ROW 1964 Rybnk - 02.11.2019 14:00 Pniówek Pawłowice Śląskie
Falubaz Zielona Góra - 02.11.2019 14:00 Ruch Chorzów
Polonia Bytom - 02.11.2019 14:00 LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg - 02.11.2019 14:00 Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin - 09.11.2019 14:00 ROW 1964 Rybnk
Ruch Chorzów - 09.11.2019 14:00 WKS Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław - 09.11.2019 14:00 Miedź II Legnica
LZS Starowice Dolne - 09.11.2019 14:00 Falubaz Zielona Góra
Rozwój Katowice - 09.11.2019 14:00 Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze - 09.11.2019 14:00 Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie - 09.11.2019 14:00 Polonia Bytom
Foto-Higiena Gać - 09.11.2019 14:00 Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - 09.11.2019 14:00 Ruch Zdziewszowice
WKS Śląsk II Wrocław - 16.11.2019 13:30 Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry - 16.11.2019 13:30 Górnik II Zabrze
Ruch Chorzów - 16.11.2019 13:30 LZS Starowice Dolne
Ruch Zdziewszowice - 16.11.2019 13:30 Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica - 16.11.2019 13:30 Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnk - 16.11.2019 13:30 Rekord Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra - 16.11.2019 13:30 Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom - 16.11.2019 13:30 Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg - 16.11.2019 13:30 Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin - 23.11.2019 13:30 Falubaz Zielona Góra
Piast Żmigród - 23.11.2019 13:30 Gwarek Tarnowskie Góry
LZS Starowice Dolne - 23.11.2019 13:30 WKS Śląsk II Wrocław
Rozwój Katowice - 23.11.2019 13:30 Ruch Zdziewszowice
Górnik II Zabrze - 23.11.2019 13:30 Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie - 23.11.2019 13:30 Ruch Chorzów
Foto-Higiena Gać - 23.11.2019 13:30 ROW 1964 Rybnk
Rekord Bielsko-Biała - 23.11.2019 13:30 Polonia Bytom