WKS Śląsk II Wrocław - 21.09.2019 16:00 Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry - 21.09.2019 16:00 Ruch Chorzów
Ślęza Wrocław - 21.09.2019 16:00 Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdziewszowice - 21.09.2019 16:00 ROW 1964 Rybnk
Piast Żmigród - 21.09.2019 16:00 LZS Starowice Dolne
Miedź II Legnica - 21.09.2019 16:00 Falubaz Zielona Góra
Rozwój Katowice - 21.09.2019 16:00 Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze - 21.09.2019 16:00 Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg - 21.09.2019 16:00 Polonia Bytom
Falubaz Zielona Góra - 14.09.2019 17:00 Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin - 14.09.2019 16:00 Ślęza Wrocław
Ruch Chorzów - 14.09.2019 16:00 Piast Żmigród
Ruch Zdziewszowice - 14.09.2019 16:00 WKS Śląsk II Wrocław
LZS Starowice Dolne - 14.09.2019 16:00 Górnik II Zabrze
ROW 1964 Rybnk - 14.09.2019 16:00 Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie - 14.09.2019 16:00 Rozwój Katowice
Polonia Bytom - 14.09.2019 16:00 Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała - 14.09.2019 16:00 Foto-Higiena Gać
WKS Śląsk II Wrocław - 07.09.2019 16:00 Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry - 07.09.2019 16:00 Polonia Bytom
Ślęza Wrocław - 07.09.2019 16:00 Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród - 07.09.2019 16:00 Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica - 07.09.2019 16:00 ROW 1964 Rybnk
Rozwój Katowice - 07.09.2019 16:00 LZS Starowice Dolne
Górnik II Zabrze - 07.09.2019 16:00 Ruch Chorzów
Foto-Higiena Gać - 07.09.2019 16:00 Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg - 07.09.2019 16:00 Ruch Zdziewszowice
Zagłębie II Lubin - 31.08.2019 17:00 Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - 31.08.2019 17:00 Rozwój Katowice
Ruch Zdziewszowice - 31.08.2019 17:00 Miedź II Legnica
LZS Starowice Dolne - 31.08.2019 17:00 Ślęza Wrocław
ROW 1964 Rybnk - 31.08.2019 17:00 Gwarek Tarnowskie Góry
Falubaz Zielona Góra - 31.08.2019 17:00 Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie - 31.08.2019 17:00 Foto-Higiena Gać
Polonia Bytom - 31.08.2019 17:00 Piast Żmigród
Stal Brzeg - 31.08.2019 17:00 WKS Śląsk II Wrocław
WKS Śląsk II Wrocław - 24.08.2019 17:00 Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry - 24.08.2019 17:00 Ruch Zdziewszowice
Piast Żmigród - 24.08.2019 17:00 ROW 1964 Rybnk
Miedź II Legnica - 24.08.2019 17:00 Stal Brzeg
Rozwój Katowice - 24.08.2019 17:00 Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze - 24.08.2019 17:00 Polonia Bytom
Foto-Higiena Gać - 24.08.2019 17:00 LZS Starowice Dolne
Rekord Bielsko-Biała - 24.08.2019 17:00 Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Chorzów - 17.08.2019 17:00 Foto-Higiena Gać
Ruch Zdziewszowice - 17.08.2019 17:00 Piast Żmigród
Miedź II Legnica - 17.08.2019 17:00 WKS Śląsk II Wrocław
LZS Starowice Dolne - 17.08.2019 17:00 Rekord Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnk - 17.08.2019 17:00 Górnik II Zabrze
Falubaz Zielona Góra - 17.08.2019 17:00 Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - 17.08.2019 17:00 Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom - 17.08.2019 17:00 Rozwój Katowice
Stal Brzeg - 17.08.2019 17:00 Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin - 10.08.2019 17:00 LZS Starowice Dolne
WKS Śląsk II Wrocław - 10.08.2019 17:00 Pniówek Pawłowice Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry - 10.08.2019 17:00 Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław - 10.08.2019 17:00 Polonia Bytom
Rozwój Katowice - 10.08.2019 17:00 ROW 1964 Rybnk
Górnik II Zabrze - 10.08.2019 17:00 Ruch Zdziewszowice
Foto-Higiena Gać - 10.08.2019 17:00 Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała - 10.08.2019 17:00 Ruch Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry - 03.08.2019 17:00 WKS Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów - 03.08.2019 17:00 Zagłębie II Lubin
Ruch Zdziewszowice - 03.08.2019 17:00 Rozwój Katowice
Piast Żmigród - 03.08.2019 17:00 Stal Brzeg
Miedź II Legnica - 03.08.2019 17:00 Piast Żmigród
LZS Starowice Dolne - 03.08.2019 17:00 Pniówek Pawłowice Śląskie
ROW 1964 Rybnk - 03.08.2019 17:00 Ślęza Wrocław
Falubaz Zielona Góra - 03.08.2019 17:00 Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom - 03.08.2019 17:00 Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg - 03.08.2019 13:00 Górnik II Zabrze