Ogólne

Klasa Okręgowa Wrocław: Zbigniew Mandziejewicz trenerm GKS Kobierzyce

2019-07-16 09:15:25

Po dwóch latach funkcję trenera GKS Kobierzyce przestał pełnić Sebastian Sobczak, a jego następcą został dobrze znany w regionie Zbigniew Mandziejewicz.

"Zarząd Gminnego Klubu Sportowego Kobierzyce informuje, że decyzją Zarządu Klubu z dniem 14 lipca 2019r. nastąpiła zmiana na stanowisku I trenera drużyny seniorów. Zarząd nie odnowił kontraktu z dotychczasowym trenerem Panem Sebastianem Sobczakiem. Za dotychczasową dwuletnią współpracę i wkład trenera Sebastiana Sobczaka w rozwój piłki nożnej GKS Kobierzyce Zarząd Klubu serdecznie dziękuje – zwłaszcza, że był to trudny okres pracy naszego Klubu. Jednocześnie informujemy, że dnia 17 lipca 2019r. rozpoczyna przygotowanie do sezonu 2019/2020 drużyna seniorów GKS Kobierzyce, którą poprowadzi nowy I trener Klubu Pan Zbigniew Mandziejewicz." - możemy przeczytać na gkskobierzyce.pl.

Mandziejewicza nie trzeba chyba nikomu przedstawiać - jako zawodnik grał m.in. w Śląsku Wrocław oraz w Legii Warszawa, z którą występował w Lidze Mistrzów. Wychowanek Bolesławca występował również w GKS Katowice, a w ostatnich latach zwiedził trochę klubów z niższych lig. Jako grający trener reprezentował barwy m.in. Falko Rzeplin, WKP Odra Wrocław, Ślęży Sobótka, prowadził też Pogoń Oleśnica, a ostatnio Bystrzycę Kąty Wrocławskie na chwilę przed jej wycofaniem. Od 17 lipca jego nowym klubem będą Kobierzyce, które w 2017 roku spadły do wrocławskiej klasy okręgowej, a w poprzedniej edycji rozgrywek zajęły 8. miejsce.

Fot.: Slasknet.com
Wróć do listy aktualności