Klasa Okręgowa (Wrocław)

Firma GreenPost sponsorem tytularnym wrocławskie Klasy Okręgowej!

2017-09-25 10:04:29

Rozwija się piłkarski Dolny Śląsk coraz mocniej, nie ma się więc co dziwić, że sponsorzy coraz chętniej zaglądają do naszych lig niższych. Sponsora tytularnego ma już Sport-Track IV Liga, natomiast w sierpniu prezes Andrzej Padewski zapowiadał na łamach Dolpilka.pl, że również wrocławska Klasa Okręgowa zostanie objęta sponsoringiem. I tak też się stało.

GREENPOST (link do strony internetowej firmy) jest firmą oferującą profesjonalne usługi w zakresie automatyzacji przetwarzania dokumentów. E-usługi GreenPost zintegrowane z wieloma systemami ERP, umożliwiają automatyzację odbierania, przetwarzania, przesyłania i archiwizowania dokumentów biznesowych firmy z wykorzystaniem autorskiej platformy internetowej GreenMail24. I to właśnie firma GreenPost od 24 września zostaje sponsorem tytularnym wrocławskiej Klasy Okręgowej, którą teraz będziemy nazywać GreenPost Klasa Okręgowa.

Jak jest sponsor, to muszą też być profity. W ramach umowy pomiędzy firmą GreenPost a Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej, nowy sponsor tytularny przekaże nagrody finansowe dla pierwszych trzech drużyn tabeli po zakończeniu sezonu. Pierwsze miejsce otrzyma 5 tyś. zł, wicemistrz 3 tyś. zł, natomiast klub z najniższego miejsca podium wzbogaci się o 2 tyś. zł.

MZWróć do listy aktualności