Ogólne

Rocznica Parasola Wrocław, 23 września obchody 35 lat istnienia wrocławskiego klubu!

2017-09-20 15:06:07

W którym klubie strefy wrocławskiej grają lub grali gracze wychowani przez Parasol Wrocław? Albo może łatwiej zapytać – w którym nie grali nigdy gracze Parasola? No właśnie. W okolicy Wrocławia ciężko znaleźć taki zespół, trudno znaleźć też ludzi, którzy nigdy nie słyszeli o tej zacnej organizacji, a zapewne nie wszyscy wiedzą, że już 23 września 2017 roku odbędą się obchody rocznicy 35-lecia istnienia klubu!

Może nie jest to najstarszy klub Wrocławia, może nie jest najbardziej utytułowanym zespołem w mieście, ale przez swoje 35 lat istnienia Parasol odcisnął bardzo wyraźne piętno na piłce nożnej w stolicy Dolnego Śląska i chyba nie tylko stolicy. Wychowanków Parasola można zobaczyć w drużynach grających w B Klasie, ale też na poziomach centralnych, wrocławianie posiadają też własną drużynę seniorów, choć nie jest ona priorytetem klubu, któremu zależy przede wszystkim na szkoleniu młodzieży.

23 września 2017, o godz. 12:00 na obiekcie sportowym przy ul. Lotniczej 72 (Pilczyce) we Wrocławiu rozpoczną się obchody 35. rocznicy założenia klubu Parasol, a program imprezy oparty jest oczywiście na zajęciach sportowych. Rozegrane zostaną turnieje piłkarskie w czterech kategoriach wiekowych (młodzieżowych), odbędą się biegi na 400 i 600 metrów, zaplanowano również mecz pomiędzy Wychowankami i Seniorami Parasola, także jeżeli ktoś interesuje się wrocławską piłką nożną i będzie chciał choć przez chwilę uczestniczyć w sobotnim wydarzeniu, nie będzie się nudził.
Wróć do listy aktualności